Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)


#1 2010-09-15 23:43:47

Delicje

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1
Punktów :   

Portal o modzie.

Witajcie!

Wszystko, co związane z modą: http://sukienki.biz

Nie tylko o sukienkach

Można zakładać własne blogi.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-10-18 23:40:08

andrea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Portal o modzie.

Ciekawy portal. Ale ja generalnie nie szukam inspiracji modowych na portalach, tylko bezpośrednio w sklepach które lubię, np. w Gapie. Tam są moim zdaniem najładniejsze sukienki. No i profesjonalna ekspedientka zawsze lepiej pomoże w doborze kreacji.

Offline

 

#3 2014-01-20 20:11:35

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Portal o modzie.

Ja częściej szukam jakiś inspiracji jak wyposażyć mieszkanie. Wtedy najchętniej zaglądam na portal homebook, ostatnio mi pomógł wybrać ciekawy stojak na wino

Offline

 

#4 2019-01-30 22:32:15

nina78

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-06
Posty: 34
Punktów :   

Re: Portal o modzie.

Bardzo lubię wszystko co jest związane z modą. Dlatego chętnie tam zaglądam też do różnych portali modowych, czy też przeglądam artykuł typu- zakupy w lumpeksie , ponieważ i w takich miejscach można zrobić świetne zakupy odzieżowe. Czasami naprawdę można znaleźć tam niezły ciuch, inny od wszystkich.

Offline

 

#5 2020-03-13 09:45:12

telefonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 25
Punktów :   

Re: Portal o modzie.

Bardzo fajnie, że powstają tego typu portale modowe, gdyż każdy lubi wiedzieć co jest modne a czego powinno się unikać. Ciekawa jestem czy także modą sugerujecie się jeśli chodzi o bieliznę? Bo chciałabym kupić w prezencie takie koszulki https://www.taniomania.pl/t/koszulka-pink-floyd dla męża ale tak do końca nie wiem czy spodobają mu się takie.  Ale z tego co czytałam to takie koszulki są teraz w modzie więc może jednak go przekonam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
minikoparka kraków wynajme koparke kraków Prace koparką kraków Wyburzenia kraków finanse