Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)


#1 2019-10-16 09:23:08

skibi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-07-23
Posty: 14
Punktów :   

piękny uśmiech

Każdy chce mieć piękny i zdrowy uśmiech.  Dlatego też i ja postanowiłam wybielić sobie zęby, ale na wizycie okazało się że muszę mieć jednego zęba wyleczonego i to w dodatku kanałowo. Nie chcę tego robić w moim dotychczasowym gabinecie, bo mam przykre doświadczenia. Dlatego też chcę pójść prywatnie. Czy znacie może ten gabinet Atelier Uśmiechu w Warszawie? Bo znajoma tam leczyła zęby i mówi,że lepszych fachowców stomatologów nie ma

Offline

 

#2 2020-01-22 11:09:47

telefonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 25
Punktów :   

Re: piękny uśmiech

Ależ to nic takiego dziwnego że każdy chce mieć piękny i zdrowy uśmiech. Ja nawet postanowiłam przekonać do tego mojego męża, który w latach młodości nie zwracał zbytnio na to uwagę przez to kilka zębów stracił. Więc chcę go namówić na implanty, które są w dzisiejszych czasach na bardzo wysokim poziomie i jakość też jest ich inna niż kiedyś. Już nawet wstępnie umówiłam go na wizytę w tej klinice https://perfect-dentalclinic.com/uslugi/implantologia/ Mam tylko nadzieję, że nie zrezygnuje i tam pójdzie

Offline

 

#3 2021-04-14 15:32:15

Kamilos77

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-06
Posty: 35
Punktów :   

Re: piękny uśmiech

Zawsze też można skontaktować sie z dentystą i wybrać jakieś protezy, przecież są różne rodzaje protez zębowych dobry stomatolog doradzi co będzie najlepsze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora