Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2008-05-19 17:01:22

Szarik

Użytkownik

Skąd: Bielsko Biała
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 131
Punktów :   

Re: zycie religijne?

Rydzyk ma swoje radio więc i kasę ma. Nigdy nie dałem złotówki na Radio EM więc nie będę się wypowiadał na temat Ojca Rydzaka Czasami irytuje mnie to ,że wypominają mu tą furę osoby które ni chu** nie dały na radio...

Offline

 

#17 2008-05-19 20:39:55

Olcia93

Użytkownik

6380770
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 197
Punktów :   

Re: zycie religijne?

W ogóle moim zdaniem, księża powinni godnie żyć, itp. Ale nie powinni tak.. hmm.. rozniośle żyć (dobrze to napisałam:P?). Powinny być przykładem - czystości, schludności, itp. I nie powinni się wtrącać do polityki! Mają swoje i niech się tego trzymają!..

Offline

 

#18 2008-05-19 22:33:21

Pawel

Administrator

2811666
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 254
Punktów :   

Re: zycie religijne?

OJCA RYDZYKA, OJCA
To nie jest ksiądz

Offline

 

#19 2008-05-26 15:14:20

B@ku

Użytkownik

Skąd: Mrok
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: zycie religijne?

http://forum.zebrzydowice.net/download/file.php?avatar=24.jpg
Tyle mam DO powiedzenia Katolicyzm W brew pozorom jest religiom Brutalną Ile Warjatów bylo Katolikami a
ile w serdnowieczu osub zgineło lub zostało spalone na stosie w ramach szezenia katolicysmu... Tyle mam do powiedzenia przestalem wiezyc w ksindzów i kosciuł nie mowie ze nie wieze ze jest bóg 
Ps:Ja wiem ze jezus Był metalem Swiedczom o tym długie włosy Glany I piosenka Leniwca  http://api.ning.com/files/fGzcjFD3KMThwWB9xKgRjK8jkFFd36O09P0wRrhOOhk9D10hgKYqjiWYd1JZqlZoPefzXyNXAsk7YrIkEqmCe-MS0QRpWQOv/layer_pentagram_white.jpg


"Dałem jej czas, by mogła się nawrócić, a ona nie chce się odwrócić od swojej rozpusty" (Apokaplipsa św. Jana)

Offline

 

#20 2008-05-26 17:40:06

Olcia93

Użytkownik

6380770
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 197
Punktów :   

Re: zycie religijne?

Takie samo zadałam pytanie mojemu księdzu --> jak możemy być przykładem pobożności, itp. jak główie przez naszą religię zginęło tysiące, może i nawet miliony ludzi.

Offline

 

#21 2008-05-26 19:34:57

Pawel

Administrator

2811666
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 254
Punktów :   

Re: zycie religijne?

Dokładnie 250 milionów ludzi.
A jeszcze księża lubią poopowiadać jak komuniści wymordowali 100 mln ludzi, faszyści 50 mln ludzi

Offline

 

#22 2008-05-26 22:15:59

godek

Użytkownik

7688591
Skąd: Wapienica^^
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 25
Punktów :   -1 
WWW

Re: zycie religijne?

Maciei ty jestes kurwaa pojebany!!!!!!!!!!!


Kochac!! I Byc kochanym:)
               TO:)
podstawa ... dla Której Warto życ:)

Offline

 

#23 2008-05-26 22:55:28

godek

Użytkownik

7688591
Skąd: Wapienica^^
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 25
Punktów :   -1 
WWW

Re: zycie religijne?

W 100% zgadzam sie z Kasią...

Nie lubie jak ktos obraza BOGA,KOŚCIÓŁ I KATOLIKÓW
Bo ja jestem osobą w pełni wierzącą... i tylo METALE NIE WIERZĄ w Boga bo to szatanisci.. i Jezus nie był metalem... BO GDYBY był  to nikt by sie do niego nie przyznawał.. a to ze miał długie włosy... to inna sprawa bo kazdy w tamtych czasach takie miał!!!!!!!!!!

Wkurzyłam się.... nie lubie takiego czegos..!!
Maciek ty masz swój chory świat i prosze.. nie zapraszaj nas do niego bo my JESTESMY WIERZĄCYMI NORMALNYMI LUDZMI!!! wiesz??

Kórzy wierza w Boga i dzieki temu jestesmy szczesliwi a popatrz sie na siebie?? co soba reprezentujesz??
Sory ale mnie wkurzyłes.!! nikt nie bedzie obrazał tego w co wierze!!!


Kochac!! I Byc kochanym:)
               TO:)
podstawa ... dla Której Warto życ:)

Offline

 

#24 2008-05-26 23:03:27

B@ku

Użytkownik

Skąd: Mrok
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: zycie religijne?

PO peirwsze Papieze w tamtych czasach Spujszym Na historie POlski Jakis tam ... Warmenczyk poległ pod warną poniewasz co ?? nasz piaperzyk ktury go tam wysłał nie wysłal mu wsparcia czyli papierz jako glowa Kosciola nie jest katolikiem po drugie powiem jedno WOLNOŚĆ ŚŁowa I wypowiedzi nie bedziecie mnie ograniczac. Co boli że jestem szczery rozumie ale niestty szczery byłem i zostane chodz bym raził czyjes uczucia


"Dałem jej czas, by mogła się nawrócić, a ona nie chce się odwrócić od swojej rozpusty" (Apokaplipsa św. Jana)

Offline

 

#25 2008-05-26 23:13:50

godek

Użytkownik

7688591
Skąd: Wapienica^^
Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 25
Punktów :   -1 
WWW

Re: zycie religijne?

Jesli my wierzymy to wierzymy ty nie musisz.. akurat gówno nas interesuje TO!!
My tylko nie chcemy zebys obrazał to w co wierzymy!!!

Ty sobie wierz w co chcesz... myslałam ze jesteś mądrzejszy... i inteligętny... ale widac myliłam sie.. u mnie człowiek ma wiekszom wartosc gdy wierzy... z BOGA... bo jest lepszy i dobry!!

ZAWSZE MYSLALAŁ ZE taki jestes.. ale OD DZISIEJSZEGO dnia... wiem ze tak nie jest .. zmieniłes sie.. no cuz twoje ZYCIE MAĆKU ZYCZE CI POWODZENIA.....


Kochac!! I Byc kochanym:)
               TO:)
podstawa ... dla Której Warto życ:)

Offline

 

#26 2008-05-26 23:34:21

B@ku

Użytkownik

Skąd: Mrok
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: zycie religijne?

JA jestem czlowiekiem POkojowym Stwozylem POsta O teledyskach wypowiedz sie tam " Bede wdzieczny zrobuilme zeby zalagodzic tom wojne religijną


"Dałem jej czas, by mogła się nawrócić, a ona nie chce się odwrócić od swojej rozpusty" (Apokaplipsa św. Jana)

Offline

 

#27 2008-05-27 08:46:15

 medoc11

Użytkownik

Skąd: jaworze
Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 205
Punktów :   

Re: zycie religijne?

te czasy minely.... i jakbys wiedzial krucjaty byly tylko po to by żołnierze mieli kogo zabijac. skonczyly sie wojny w europie a żołnierzy bylo az za duzo i by nie zaczeli jakis wojen pozbyto sie ich z europy i dano im jakis cel zycia....


XD

Offline

 

#28 2008-05-27 13:33:46

Pawel

Administrator

2811666
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 254
Punktów :   

Re: zycie religijne?

http://www.opiumludu.pl/index.php?optio … &Itemid=51
Jest to książka "Byłem Księdzem" Romana Kotlińskiego.
Są to wspomienia byłego księdza, który odszedł od kościoła katolickiego.

Jak byście mieli jeszcze okazje to polecam "Przenajświętsza Rzeczpospolita" Jacka Piekary.

Kolejna sprawa: posty typu "gówno nas obchodzi twoje zdanie" są raczej nie wskazane, bo po to powstało to forum by każdy mógł się wypowiedzieć.

Oprócz tego: nie jest tak że każdy kto nie wierzy w Boga to "metal i satanista" tu obrażacie całkiem sporą grupę ateistów i agnostyków (około miliona w Polsce i znacznie więcej na świecie!).
I jeszcze jedno: Z tego co się zdążyłem zorientować to Bóg jest dobry i miłosierny, i nie ma chyba czegoś takiego że jak kto zabije to wypad z Kościoła. A jeśli prawdą jest że "zabiją ją pseudokatolicy" to chyba baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo nie było żadnego katolika.
Po za tym uważam że takie np. inkwizycje to po to były by pozbyć sie samodzielnie myślących i tych, którzy OŚMIELILI się przeciwstawić Kościołowi (jak tak można!?).

A tak już na koniec: faktycznie w jedanastym wieku było za dużo żołnierzy (Arabowie wycofali sie z Hiszpani), pogratulować więc papieżowi, który znalazł fajne zajęcia żołnierzom.
Już wiadomo co zrobić z bezrobotnymi i innymi nierobami: do Afganistanu i Iraku! Szerzyć misje ewangelizacyjną!

Po za tym papież bardzo lubił Mussoliniego i Hitlera

Offline

 

#29 2008-05-27 21:29:59

Szarik

Użytkownik

Skąd: Bielsko Biała
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 131
Punktów :   

Re: zycie religijne?

Zgadzam się z Pawłem. Jestem katolikiem i jeszcze nigdy nie słyszałem ,że <tutaj cytat>"Jeżeli ktoś złamie dekalog to nie jest w pełni chrześcijaninem..." Ponieważ KAŻDY Z WAS choć raz złamał którekolwiek z 10 przykazań... KAŻDY! A miłosierny Pan w sakramencie spowiedzi przebacza nam nasze przewinienia. Skoro księża odpuszczają grzechy w imię Pana a takim rycerzom wracającym z krucjat mordowanie Muzułmanów odpuszczali bez problemu to o co tu chodzi co?

Offline

 

#30 2008-05-27 22:21:25

Pawel

Administrator

2811666
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 254
Punktów :   

Re: zycie religijne?

Rycerzom wracającym z krucjat nie trzeba było odpuszczać
"Zabić niewiernego to nie grzech! To droga do odkupienia"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora