Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)


#1 2020-04-09 07:08:36

telefonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 25
Punktów :   

dobry hydraulik

Hejka. Szukam jakiegoś dobrego hydraulika który podejmie się kilku małych poprawek.  Niestety w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć dobrego fachowca jeśli chodzi o hydraulikę. Sama szukałam takiego, gdyż chciałam zrobić łazienkę na piętrze ale nie znalazłam dobrego fachowca. Jak już zrezygnowałam z tego pomysłu to mąż znalazł taki pompo rozdrabniacz który wystarczy podłączyć i gotowe.  Dzięki niemu mogę zrobić wymarzoną łazienkę na piętrze i to bez większych kosztów ani niepotrzebnego kucia

Offline

 

#2 2020-09-28 10:57:09

nina78

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-06
Posty: 34
Punktów :   

Re: dobry hydraulik

Wszelkiego typu usługi hydrauliczne uzyskacie u firmy https://www.hydropomoc.pl/hydraulik-poznan/  . Tam macie pewność, że traficie na fachowców doświadczonych, mających szeroką wiedzę etc. Po za tym wszystko u nich odbywa się terminowo i na prawdę sprawnie. A ceny nie są wygórowane. Dlatego warto się do nich zwrócić o pomoc.

Offline

 

#3 2021-04-06 14:16:05

Kamilos77

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-06
Posty: 35
Punktów :   

Re: dobry hydraulik

Za to jeżeli ktoś jest z Poznania lub okolic, to zawsze dzwońcie do wuko poznań Zawsze korzystam z ich pomocy jak trzeba udrożnić rurę lub coś konkretniejszego zrobić przy kanalizacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora