Forum Młodzieży

Forum młodzieży na tematy różne :)


  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

#1 2018-01-20 08:24:55

marian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-06-06
Posty: 19
Punktów :   

Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Właśnie udało mi się zdać prawko i chcę kupić sobie w końcu własny samochód, jak dotąd jeździłem tylko egzaminacyjnym i tym w szkole jazdy więc nie mam rozeznania.

Offline

 

#2 2018-01-25 20:33:43

kffiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-07-08
Posty: 20
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

może coś więcej powiesz? gdzie będziesz jeździć, po jakim terenie itd Ja nie mam prawa jazdy długo ale mam teraz peugeota 2008 - taki mały suv, crossover, bardzo wygodny i dobrze sie sprawdza jak jeżdze po takich wiejskich drogach a mam taką do domu bo poza miastem mieszkam

Offline

 

#3 2018-05-24 10:19:24

arabka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-05-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

A mazda? jak byłam kupować swoją w salonie Klimczak, to jest w Częstochowie to widziałam sporo fajnych mniejszych modeli. Warto się przejechać, obejrzeć. Pracownicy na pewno też doradzą i pomogą bo mają niesamowitą wiedzę o tych samochodach

Offline

 

#4 2019-11-12 11:50:56

skibi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-07-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Każdy kupuje taki samochód na jaki go stać i wybiera model najbardziej mu odpowiadający. Ale zastanawiam się czy kupujecie także od razu komplet felg? Bo wiadomo,że w każdym samochodzie na zimę czy lato trzeba zmienić opony . A prościej i szybciej pójdzie jak będziemy mieli dodatkowy komplet felg. I tutaj powstaje moje pytanie jakie felgi wybieracie? Bo ja zamówiłam na https://www.ceneo.pl/Felgi_aluminiowe komplet takich felg aluminiowych i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Jak uważacie?

Offline

 

#5 2020-03-05 11:53:05

telefonik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Zgadzam się z tym, że każdy kupuje taki samochód na jaki go stać i jaki mu najbardziej odpowiada. Ja po kilku latach kupowania samochodów używanych stwierdziłam, że pora na kupno samochodu z salonu. Już nawet wstępnie znalazłam kilka dość ciekawych modeli w salonie MINI Bawaria Motors Katowice gdzie mają całkiem spore rabaty. Poza tym od zawsze bardzo podobało mi się BMW i teraz mam zamiar spełnić swoje marzenia

Offline

 

#6 2020-05-04 17:53:50

Tati17

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-04-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Ostatnio w necie napatoczyłam się na informacje w tym temacie na blogu - http://uzywanaeklasa.pl .To wyjątkowo wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne interesujące wiadomości.

Offline

 

#7 2020-05-09 15:52:55

nina78

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-06
Posty: 34
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Nowy samochód też może się popsuć, bo różnie dzisiaj bywa. Najważniejsze jest to, aby być przygotowany na każdą ewentualność. Dlatego w razie awarii możecie skorzystać z wyszukiwarki https://fixmycar.pl . Poprzez tą stronę możecie szybko znaleźć dobrego specjalistę, który zajmie się waszym autem.

Offline

 

#8 2021-04-12 13:06:15

Kamilos77

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-06
Posty: 35
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Na start też fajny jest hyundai i10 . Fajne małe, ekonomiczne autko. Poza tym,  części hyundai można kupić w internecie w dobrej cenie

Offline

 

#9 2023-05-15 12:11:32

pampeluna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2023-02-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

mam uzywane, kilkunastoletnie w dobrym stanie i na chodzie, tylko lampy parują co jakis czas da sie z tym walczyc https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/jak- … -n-18.html kupilam takie na jakie bylo mnie stac

Offline

 

#10 2023-08-14 17:40:53

witka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2023-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Może warto pomyśleć o jakimś małym używanym aucie, żeby nabrać na nim odpowiedniej wprawy i w razie jakiś zarysowań to za bardzo tego nie przeżywać Ale z drugiej strony to w sumie można po prostu zasięgnąć wiedzy jak pielęgnacja lakieru powinna wyglądać i wszystko da się odpowiednio usunąć albo zakryć.

Offline

 

#11 2023-09-08 07:30:33

pafia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-02-23
Posty: 16
Punktów :   

Re: Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Zawsze można też samochód wypożyczyć jeśli nie chcesz wiązać się kredytem a chcesz jeździć praktycznie nowym samochodem. Podczas rezerwacji samochodów w wypożyczalni można spotkać się z kodami ACRISS. A to co oznaczają znajdziesz na tej stronie https://samochod-zastepczy.info/kody-acriss.html

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Jaki nowy samochód na pierwsze auto?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pies bernardyn transport z Chin 1asg strzelnicabb wyburzenia kraków